Hat trick Elerja

V 33. krogu serie A je Atalanta s 3:2 premagala Bologno. Jasmin Kurtić je za zmagovalce odigral vseh 90 minut. V serie B je Carpi kar z 1:4 klonil pri Citadelli. Aljaž Struna je v 57. minuti dobil rdeči karton, Enej Jelenič pa je v igro vstopil v 65. minuti.

Patrik Eler
Patrik Eler

BERGAMO > V ruskem prvenstvu je Miha Mevlja odigral vso tekmo za Rostov, ki je s 3:0 premagal vodilni Spartak iz Moskve. Na Poljskem je Saša Živec obsedel na klopi Piasta Gliwic, ki je doma z 0:1 klonil proti Jagiellonii. V drugi ligi je Sandi Arčon odigral vso tekmo za Gornik Zabrze, ki je brez golov igral proti Wigryju.

V drugi avstrijski ligi je Patrik Eler odigral tekmo sezone. Pri zmagi Wackerja nad Wattensom s 4:3 je dosegel tri zadetke in še podal za četrtega. Eler je z 19 goli najboljši strelec lige.

V tretji nemški ligi je Paderborn z Zlatkom Dedićem, ki je igral do 63. minute, s 3:1 premagal Lotte. PM