32-letnik je do smrti povozil 18-letnega pešca
Policija je izsledila povzročitelja jutranje prometne nesreče na Vranskem, v kateri je umrl 18-letni pešec, in mu odvzela prostost, so sporočili s Policijske uprave Celje. Preiskava še poteka, več podatkov o prometni nesreči bodo sporočili v ponedeljek.
CELJE > Policisti so povzročitelja prometne nesreče izsledili okoli 11.30. Gre za 32-letnega voznika, doma z območja Polzele. Osumljeni je v pridržanju, v nadaljevanju mu bodo zasegli še vozilo.
Danes, okoli 3.50 ure, so policisti prejeli obvestilo, da je na Vranskem neznani voznik povozil pešca in se odpeljal s kraja nesreče ne da bi ustavil in poskušal pešcu nuditi pomoč. 18-letni pešec je zaradi posledic prometne nesreče umrl na kraju, so sporočili iz celjske policijske uprave.
Prometna nesreča se je zgodila na stari cesti, približno 300-400 metrov naprej od avtocestnega izvoza Vransko proti Vranskem. Natančne okoliščine prometne nesreče še niso znane.
Policisti pozivajo vse, ki o nesreči karkoli vedo, da pokličejo na telefonsko številko 113.
NR