33-letnika, ki je zmerjal zbrane na Manziolijevem trgu, odpeljali na hladno

Kronika
, posodobljeno:

Danes ob 3.39 so policisti prejeli obvestilo o pretepu na Manziolijevem trgu v Izoli. 33-letnik s Slovenskih Konjic je zbrane na trgu vidno vinjen zmerjal. Ker s kršitvijo ni prenehal niti po prihodu policistov, so ga odpeljali na hladno, izdali so mu tudi plačilni nalog.

33-letnika, ki je zmerjal zbrane na Manziolijevem trgu, odpeljali na hladno
STA

PRIMORSKA > V Portorožu je nekdo med 27. junijem in 4. avgustomPirančanu ukradel osebni avtomobil znamke renault, tip megane z registrsko številko KP 83-91K. Avtomobil je vreden 500 evrov.

V Pradah je nekdo vlomil v stanovanjsko hišo in lastnikom ukradel približno 1300 evrov in zlatnino v vrednosti 4000 evrov.

V eni od koprskih prodajaln z oblačili je mlajši moški prosil za pomoč prodajalko pri izbiri oblačil, ki so bila izven trgovine. V tem času je nekdo prišel v trgovino in iz blagajne ukradel 200 evrov.

V Portorožu je nekdo vlomil v stanovanje in lastnikom ukradel dva prstana in zapestnico, ki so vredni približno 500 evrov.

Nekdo je vlomil tudi v stanovanje v Piranu, od koder je ukradel mobilni telefon, tablico, denarnico z vsemi dokumenti oškodovanke in 1000 evri gotovine.

Popoldne je nekdo obiskovalki iz okolice Murske Sobote na eni od izolskih plaž ukradel telefon znamke apple, ki je vreden 250 evrov. V Strunjanu pa so kopalki iz Šmartnega pri Litiji ukradli torbico, v kateri je imela 30 evrov, mobilni telefon znamke nokia, osebno izkaznico, kartico ZZZS, žensko uro in ključe osebnega avtomobila.

Ponoči je nekdo vlomil v bar v Izoli, od koder je odnesel kovinski sef z denarjem in večjo količino pijače. Policisti še zbirajo obvestila.

Spletno uredništvo