Do smrti zbil kolesarja in pobegnil

Kronika
, posodobljeno:

Na glavni cesti iz Mengša proti Mostam pri Komendi je v sredo zvečer 32-letni voznik osebnega avtomobila do smrti zbil 22-letnega kolesarja, po nesreči pa pobegnil s kraja nesreče. Kmalu zatem so ga policisti prijeli. Opravili so preizkus alkoholiziranosti, ki je reagiral na alkohol, in ugotovili, da nima veljavnega vozniškega dovoljenja.

Do smrti zbil kolesarja in pobegnil
pixabay.com

MENGEŠ > Kot so sporočili s Policijske uprave Ljubljana, je po do zdaj zbranih ugotovitvah 32-letnik v kolesarja, ki je pravilno vozil ob desnem robu, trčil zaradi vožnje preblizu roba vozišča.

Po nesreči je, ne da bi ustavil, pobegnil, a so ga kmalu izsledili. Opravili so preizkus alkoholiziranosti, ki je reagiral na alkohol, zaradi česar so mu odredili strokovni pregled z odvzemom krvi in urina.