Incident na primorski šoli: učenec je prišel z nožem, zdaj je v šoli varnostnik

Kronika
, posodobljeno:

Pred dnevi se je na eni od primorskih šol zgodil incident, v katerega naj bi bil vpleten učenec višjih razredov. Na šolo naj bi prišel z nožem in grozil vrstniku, je sporočil vir, ki želi ostati anonimen. Na šoli, kjer so dogodek potrdili, so najeli varnostno službo.

Na  eno od  kraških šol   je konec januarja    učenec prišel  kar  z  
nožem.
Na eno od kraških šol je konec januarja učenec prišel kar z nožem.

KRAS > Po naših informacijah se je dogodek zgodil zadnje dni januarja, učenec je v šolo prišel z nožem, o čemer so iz šole obvestili policiste. Ker so bili v incident vpleteni otroci, šole ne bomo izpostavljali z imenom. Gre za eno od kraških šol.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.