Napadeni Makedonec: “Bil sem ves krvav”
“Ves sem bil krvav,” je včeraj na sojenju 28-letnemu Nizozemcu sodnici odgovoril 33-letni makedonski državljan, ki je lani poleti v Portorožu preživel napad z nožem. Tožilstvo je proti Nizozemcu, ki je delal v lunaparku v Luciji, vložilo obtožnico zaradi poskusa uboja, a obtoženi očitkov ni priznal.
KOPER > Zdravko G. je včeraj na koprskem okrožnem sodišču, kjer zaradi poskusa uboja sodijo 28-letnemu Brianu Johannesu A. Boerkampu, opisal dogajanje pred usodnim srečanjem v Portorožu. S prijateljem sta se 17. julija lani najprej zvečer dobila na pijači v Kopru, okoli 22. ure sta prišla v Lucijo, pojedla kebab in se odpravila v Portorož. Tam sta se v enem od lokalov srečala še z enim znancem. Spoznali so dekle in dva fanta, ki so sedeli za bližnjo mizo.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.