Neregistrirana policijska vozila v garažah
“Vem, da enkrat oktobra, kdaj natančno, pa bi moral tudi sam pogledati v prometno,” je na vprašanje, kdaj preteče registracija njegovega službenega vozila, odgovoril direktor koprske policijske uprave Božidar Štemberger. Koprska in novogoriška policijska uprava premoreta 409 policijskih vozil, v obeh upravah pa zatrjujejo, da so tista s pretečeno registracijo v garažah.
PRIMORSKA> Po razkritju, da se je generalni direktor policije Janko Goršek kar mesec in pol vozil z neregistriranim službenim avtom, smo preverili, ali bi se lahko takšna nerodnost pripetila tudi kakšnemu primorskemu policijskemu šefu.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.