Oklofutal je natakarico

Kronika
, posodobljeno:

Včeraj v poznih večernih urah so policisti obravnavali kršitev javnega reda in miru v enem izmed gostinskih lokalov na Goriškem. Pijan moški se je sprl s tamkajšnjo uslužbenko, jo oklofutal, ji iz rok vzel mobilni telefon in ga vrgel na tla. Po prihodu policistov je z razgrajanjem nadaljeval, zato so ga ti pridržali. Izdali so mu tudi plačilni nalog.

Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.Tomaž Primožič/FPA

PRIMORSKA > Na Ajdovskem je sinoči neznanec z ostrim predmetom poškodoval pokrov motorja parkiranega vozila, pokrov prtljažnika in obe zadnji luči. Poškodovana je bila tudi cela desna stran vozila. Da ne bi odšel praznih rok, je s seboj vzel še registrsko tablico. Ajdovski policisti bodo na podlagi ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo na Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.

Danes časti on !

V Šempetru pri Gorici je neznanec vlomil v enega od tamkajšnjih gostinskih lokalov, iz katerega je odnesel nekaj pijače in gotovine. Policisti bodo na podlagi ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo na novogoriško Državno tožilstvo.

V Kopru in Lokvi izginili kolesi

V Kopru je nekdo iz večstanovanjske hiše ukradel odklenjeno gorsko kolo znamke scott, črno-sivo-bele barve, z rdečim zvoncem. Kolo je vredno 400 evrov.

V vasi Lokev pri Sežani pa je nekdo ukradel starejše gorsko kolo znamke trek, modre barve. Vredno je 100 evrov.

Pijan za volanom

Včeraj ob 22.15 so policisti na Belvedurju odvzeli vozniško dovoljenje 55-letnemu vozniku osebnega avtomobila, po tem ko so ga preizkusili z alkotestom. Ta je pokazal 0,70 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka. Sledi mu obdolžilni predlog.

V Izoli kradejo tudi ribiške mreže

V Izoli je nekdo z ribiškega pomola ukradel zaboj z ribiško mrežo, dolgo 650 metrov. Lastnik je oškodovan za 700 evrov.