Padalec s sedežem zadel v tla in strmoglavil
Kmalu po poldnevu se je 67-letni nemški padalec včeraj pognal z vzletišča za jadralne padalce na Kobariškem Stolu, trenutek kasneje pa je bil že v težavah. S sedežem naj bi zadel v tla, nakar naj bi ga odbilo, padalo pa ga je potem potegnilo k tlom. Poškodbe so bile tako hude, da je na kraju nesreče umrl.
KOBARIŠKI STOL > Nesreča se je zgodila približno 15 minut po poldnevu, ko se je 67-letni nemški jadralni padalec skupaj s kolegom odpravil na Kobariški Stol in se pripravljal na polet proti dolini. Z vzletišča naj bi se menda pognal prvi, njegov kolega in drugi pa naj bi ga celo posneli. Pokojni Nemec je bil nastanjen v kampu na Kobariškem.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.