Pijana voznica zadela prometni znak

Kronika
, posodobljeno:

V Istri, na Krasu, v Brkinih in na Postojnskem se je praznični konec tedna zgodilo deset prometnih nesreč, kar štiri so povzročili pijani vozniki. Največ je v Izoli napihala 44-letna voznica, ki se je z avtom zaletela v prometni znak. Alkotest se je ustavil pri številki 1,57 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka - pri več kot treh promilih. Močno pijan voznik pa je v ponedeljek po primorski avtocesti vozil v nasprotno smer.

Minuli konec tedna so policisti  pri nekaterih voznikih izmerili ekstremno visoke koncentracije alkohola
Minuli konec tedna so policisti pri nekaterih voznikih izmerili ekstremno visoke koncentracije alkoholaTomaž Primožič/Fpa

PRIMORSKA> V soboto zvečer so policistom sporočili, da se je nekdo v Izoli zaletel v prometni znak pri trgovini Spar. Kmalu zatem je prijatelj na policijsko postajo pripeljal 44-letno domačinko, ki se je s svojim fordom zaletela v omenjeni prometni znak. Policisti so ji odredili alkotest in napihala je 1,57 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka (3,26 promila).

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.