Pijani Bolgar nad soseda
V nedeljo popoldne se je k sosedu v Šmarjah nad Koprom zatekla ženska in mu potožila, da drugi sosed pretepa njenega moža. Policisti so nato umirili pijanega in razjarjenega državljana Bolgarije, ki so ga vklenili in odpeljali na postajo.
ŠMARJE > V nedeljo popoldne je k sosedu pritekla domačinka iz Šmarij in ga prosila, naj pokliče policijo, ker se je drugi sosed spravil nad njenega moža. Moški je poklical na številko 113 in čez nekaj minut so v Šmarje že prihitele prve policijske patrulje.
Policisti so ugotovili, da je 35-letni tuji državljan (po naših podatkih državljan Bolgarije) pijan kričal na soseda in ga pozival k pretepu, med postopkom pa je žalil tudi policiste. Ti so ugotovili, da je napadalec pred tem moža prijaviteljice napadel in ga prijel za ramo.
Policisti so razgretega napadalca pozvali, naj se umiri in preneha s kršitvijo, česar pa ni storil, ampak je hotel kar mimo policistov k sosedu, da bi ga pretepel. Policisti so ga krepko prijeli in čez nekaj trenutkov je končal v lisicah. Odpeljali so ga v pridržanje, ob izpustitvi pa so mu izročili položnico za plačilo nekaj kazni.