Poplačal je ogoljufane in se pokesal
“Če bi le zaznal, da bi šlo pri tem za kaj spornega, ne bi šel v to in tudi drugih ne bi k temu pozival,” je konec tedna dejal 56-letni Sežančan in obžaloval, da je sodeloval in organiziral nezakonito denarno verigo. Naivneže, ki jih je spravil v igro, je večinoma poplačal, sodišče mu je tudi zaradi tega prisodilo le pogojno kazen. Na njegovo prigovarjanje je enajst ljudi v igro vplačalo dobrih 65.000 evrov.
KOPER > “Upam, da česa takega v bodoče ne boste več počeli. Take stvari niso dopustne,” je 56-letnega Sežančana Marjana B. v petek poučila koprska okrožna sodnica Nataša Tomazini Tonejc in mu zaradi organiziranja nezakonite denarne verige prisodila leto dni pogojne kazni z letom dni preizkusne dobe. “Sodišče je sledilo dogovoru o priznanju krivde in menilo, da bo pogojna kazen dovolj, da dejanj ne boste več ponavljali,” je pristavila.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.