Pri 42-letniku zasegli več kilogramov posušene konoplje
Kronika
9. 03. 2023, 11:03
, posodobljeno:
Idrijski policisti so včeraj zjutraj v enem od naselij v Občini Cerkno na podlagi odredbe novogoriškega okrožnega sodišča opravili hišno preiskavo. Pri 42-letnemu osumljencu so policisti zasegli več kilogramov posušenih rastlinskih delcev, za katere obstaja utemeljun sum, da gre za prepovedano drogo konopljo in stekleničko z neznano tekočino.
Pri 42-letnemu osumljencu z območja Občine Cerkno so policisti
zasegli več kilogramov posušenih rastlinskih delcev, za katere
obstaja utemeljun sum, da gre za prepovedano drogo konopljo in
stekleničko z neznano tekočino. PU Nova Gorica
CERKNO > Prav tako so policisti v sklopu hišne preiskave našli in zasegli druge predmete, ki služijo za namene nadaljnje preprodaje prepovedanih drog.
Zasežene rastlinske delce in stekleničko so policisti poslali v nadaljnjo analizo. 42-letnika bodo policisti kazensko ovadili na novogoriško Okrožno državno tožilstvo, sporočajo z novogoriške policijske uprave.
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×