S skiroji letos padlo že 20 voznikov
Agencija za varnost prometa v sodelovanju s policijo danes začenja s preventivno akcijo 'Varno z e-skirojem'. Akcija bo trajala do nedelje. V Sloveniji se je letos poškodovalo že 20 takih voznikov, na Primorskem tri.
SLOVENIJA > Od danes do nedelje bodo v okviru preventivne akcije 'Varno z e-skirojem v prometu' policisti poostreno nadzirali voznike električnih skirojev in preverjali ali izpolnjujejo pogoje za vožnjo skirojev, uporabljajo dovoljene prometne površine in nosijo čelado, ki je obvezna za vse mladoletne. Preverjali bodo tudi ali ti vozniki med vožnjo uporabljajo slušalke ali telefone, kar se seveda ne sme.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.