Tatove bankomata še iščejo
Po sobotni spektakularni kraji bankomata iz podzemne garaže Mercator centra v Ajdovščini na novogoriški policijski upravi pojasnjujejo, da preiskava tega kaznivega dejanja intenzivno poteka. Potrdili so, da je bila v bankomatu večja vsota denarja, natančnejših podatkov pa zaradi preiskave ne razkrivajo.
AJDOVŠČINA > Tatovi so iz Ajdovščine odpeljali bankomat A banke. Tam so za Primorske novice pojasnili, da je bil bančni avtomat ustrezno tehnično zavarovan. Alarm se je v soboto okoli štirih zjutraj sprožil na varnostni službi, s katero je povezan, varnostniki pa so obvestili policiste. Tudi v A banki več podrobnosti zaradi varnostnih razlogov in nadaljnje preiskave včeraj niso mogli razkriti, niti tega ne, kakšno škodo so jim povzročili tatovi.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.