Ukradel televizijo in igralno konzolo
Prav tako so policisti včeraj ob 18.10 obravnavali vlom skozi okno v prostore kulturnega doma v naselju Podraga. Neznanec je po sedaj zbranih podatkih iz omenjenega objekta ukradel televizijo in igralno konzolo. Zaradi omenjenega kaznivega dejanja je bila oškodovancu povzročena materialna škoda v višini približno 650 evrov. Policija je glede obravnavanega primera obvestila pristojne pravosodne organe. Po zaključku preiskave bodo policisti podali kazensko ovadbo pristojnemu Državnemu tožilstvu v Novi Gorici.
PRIMORSKA > Policisti so včeraj popoldne obravnavali nesrečo pri delu v naselju Lokavec, kjer se je poškodoval 24-letni delavec enega od podjetij na Ajdovskem, potem ko je padel s približno 1,5 metra visoke ograje, ki je bila nameščena med tovornim avtomobilom in gospodarskim poslopjem.
Delavec se je pri padcu poškodoval, po nesreči so bili na kraj s strani pristojne službe napoteni tudi reševalci. Poškodovanca so kasneje odpeljali na nadaljnje zdravljenje v šempetrsko bolnišnico. V zvezi z nesrečo je policija poleg pravosodnih organov obvestila tudi delovno inšpekcijsko službo. Policisti bodo primer zaključili s poročilom za novogoriško Okrožno državno tožilstvo.
Izsilili sta prednost
Včeraj ob 12. uri so policisti obravnavali prometno nesrečo na območju Nove Gorice, kjer sta trčili dve osebni vozili. Policisti so ugotovili, da je prometno nesrečo povzročila 62-letna voznica avtomobila, ki je izsilila prednost 42-etnemu vozniku osebnega vozila. V prometni nesreči se nihče ni poškodoval. Pomoč na kraju so policistom nudili tudi gasilci JZ GRD Nova Gorica. Policisti PP Nova Gorica so 62-letni povzročiteljici prometne nesreče izdali plačilni nalog.
Danes ob 6.50 so prometni policisti obravnavali prometno nesrečo v krožnem križišču na območju Šempetra pri Gorici, v kateri sta bili udeleženi dve voznici osebnih vozil. Ugotovljeno je bilo, da je v omenjenem krožišču prišlo do prometne nesreče zaradi izsiljevanja prednosti s strani 31-letne voznice avtomobila. Nobena udeleženka prometne nesreče se ni poškodovala. Povzročiteljici prometne nesreče so izdali plačilni nalog.
Prometna nesreča s pobegom
Včeraj dopoldne so policiste obvestili, da je neznani voznik neznanega vozila trčil v osebno vozilo znamke peugeot, ki je bilo parkirano pri cerkvi v zaselku Log, in zatem s kraja odpeljal neznano kam. Na parkiranem vozilu je nastala materialna škoda. Policisti nadaljujejo s preiskavo vseh okoliščin prometne nesreče s pobegom in bodo na podlagi vseh ugotovljenih dejstev podali ustrezen ukrep.
Prometna nesreča v Ajdovščini
Včeraj ob 12.49 so prometni policisti v Ajdovščini obravnavali prometno nesrečo z udeležbo dveh osebnih vozil. Prometni policisti so ugotovili, da je 45-letni voznik avtomobila vozil po Goriški cesti proti Vipavi. Ko je pripeljal do Hubeljskega mostu, da bi zavil levo, ni vozil po desnem smernem vozišču glede na dovoljeno smer vožnje, temveč je neposredno pred križiščem zapeljal levo na levo vozišče. V tem trenutku je iz Ceste IV. Prekomorske pripeljal 73-letni voznik avtomobila, ki je v križišču zavijal desno. Pri tem je 45-letni voznik trčil drugo osebno vozilo. V prometni nesreči se nihče ni poškodoval, na vozilih je nastala materialna škoda. Novogoriški prometni policisti so 45-letnemu povzročitelju prometne nesreče izdali plačilni nalog.
Vlomil v brunarico
Policisti so včeraj obravnavali vlom v prostore športnega parka v Budanjah. Po sedaj zbranih podatkih je neznanec z neznanim predmetom skušal vlomiti vhodna vrata, vendar mu to ni uspelo. Zatem pa je odšel na streho, kjer je polomil plošče kritine in razbil nekaj desk pod kritino ter vstopil v brunarico. Tam se je znesel nad inventarjem in kasneje kraj zapustil, ne da bi karkoli ukradel. Na objektu je nastala materialna škoda v višini približno 1000 evrov. Po zaključku preiskave bodo ajdovski policisti na podlagi vseh ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo na Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici.