Vasić kot davčni inšpektor?

Kronika
, posodobljeno:

Četudi je tretja žrtev v zadevi Vasić - Ramadan Tajroski dejal, da mu zaradi posojil za obnovo nepremičnin obtoženi Radenko Vasić ni nikoli grozil, pa ga je bilo strah. Vasić naj bi ga namreč opozoril, da ima dolgove do davčne uprave, zaradi česar bi mu lahko nepremičnine vzeli in jih po nižji ceni prodali na dražbi. “To je bilo ključno, da sem zatajil,” je o tem, da ni pravilno ukrepal, povedal Tajroski.

Vesna Grubač, Radenko  in Radenka Vasić (spredaj z leve) 
zanikajo očitke tožilstva glede izsiljevanja ter posojil po 
oderuških obrestih, prav tako preostali obtoženi (v ozadju).
Vesna Grubač, Radenko in Radenka Vasić (spredaj z leve) zanikajo očitke tožilstva glede izsiljevanja ter posojil po oderuških obrestih, prav tako preostali obtoženi (v ozadju). Leo Caharija

NOVA GORICA > Tudi prejšnji teden je bila na sojenju Radenku Vasiću in soobtoženi enajsterici pozornost sodišča, tožilstva in obrambe usmerjena v Ramadana Tajroskega (in ne Ismeta, kot smo pomotoma zapisali v prejšnjem članku), tretjega oškodovanca v tej zadevi.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.