Z motorjem v morje
Kronika
17. 03. 2014, 9:03
, posodobljeno:
Danes, ob 3.38, je na kolesarski cesti med Žusterno in Izolo motorist zapeljal s ceste in se poškodoval. Z reševalnim vozilom so ga prepeljali v izolsko bolnišnico. Posredovali so tudi koprski gasilci, ki so iz morja potegnili kolo z motorjem.
Fotografija je simboličnaGpu
PRIMORSKA > Ob 13.17 je v bližini vasi Predmeja v okolici Ajdovščine padel jadralni padalec in se poškodoval. Gorski reševalci iz GRS Tolmin so ponesrečenca na kraju oskrbeli in ga prenesli do ceste, kjer so ga prevzeli ajdovski reševalci in ga odpeljali na zdravljenje v šempetrsko bolnišnico.
Čez nekaj minut pa se je na pobočju Škabrijela v okolici Nove Gorice pri pristanku poškodoval jadralni padalec. Reševalci so ponesrečencu, ki je dobil lažje poškodbe po glavi, nudili prvo pomoč in ga pospremili do pristajališča v Šmihelu.
NR
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×