Z nožem zabodel Makedonca
Štiri mesece in pol po napadu z nožem, ki se je za žrtev končal z vbodno rano, je napadalec včeraj stopil pred sodnico. Nizozemski mladenič ne priznava, da je v Portorožu zabodel Makedonca, da bi ga ubil. Sodnici je predlagal, naj priče napada na sojenju zasliši v živo in ne prebira le njihovih izjav.
KOPER > “Ne počuti se krivega,” je sodna prevajalka za nizozemski jezik včeraj prevedla odgovor 20-letnega Briana Johannesa A. Boerkampa na vprašanje sodnice Orjane Trunkl, če razume obtožnico in kako se izreka glede očitkov. Koprsko tožilstvo je po končani kriminalistični preiskavi Nizozemca obtožilo kaznivega dejanja poskusa uboja. Obtoženi ni komentiral navedb v obtožnici, ampak preprosto odgovoril, da očitkov ne priznava.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.