Zbiratelja po požaru lope čaka kazenska ovadba

Kronika
, posodobljeno:

Novogoriški policisti bodo Šempetrca, ki je v lopi, nedaleč od hiše, hranil več nevarnih ostankov 1. in 2. svetovne vojne, tožilstvu ovadili zaradi povzročitve splošne nevarnosti, pa tudi zaradi nedovoljene proizvodnje in prometa z orožjem ali eksplozivi. Vzroka požara, ki je razkril njegovo zbirko, policisti in forenzični tehniki še niso ugotovili.

Med gašenjem lope so gasilci v njej opazili granate.
Med gašenjem lope so gasilci v njej opazili granate.Pgd Šempeter Pri Gorici

ŠEMPETER PRI GORICI > Na novogoriški policijski upravi so včeraj razkrili nekaj podrobnosti o sobotnem večernem dogajanju v Šempetru pri Gorici. Tam je okoli 19.30 zagorela lopa. Ognjene zublje je pogasilo enajst gasilcev šempetrskega prostovoljnega gasilskega društva in štirje gasilci novogoriške enote. Med gašenjem so v lopi, ki jo je požar uničil, opazili granate. Gasilci so zato z gašenjem nadaljevali z varnega zaklona in še v noč hladili objekt in stvari v njem.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.