David Verlič z Noro slavil na Proznem mnogoboju v Solkanu

Kultura
, posodobljeno:

V Galeriji Tir v Kulturnem centru Mostovna se je na Proznem mnogoboju s svojimi kratkimi zgodbami pomerilo pet sodelujočih. Prvo mesto je osvojil David Verlič, sledila sta Vanesa Vodovnik in Dano Ličen.

David Verlič
David VerličŠpela Lutman

SOLKAN > Vsi trije so se uvrstili v finali nastop, kjer se bodo 28. februarja v ljubljanski kavarni Moderna, skupaj s finalisti iz Ljubljane, Maribora, Kranja in Krškega, potegovali za knjižne in denarno nagrado. Na solkanskem dogodku, ki ga je povezoval Sašo Stare, je prvouvrščeni Verlič predstavil zgodbo Nora, ki govori o demenci in ljubezni. Prozni mnogoboji so predfestivalsko dogajanje letošnjega 13. festivala Literature sveta - Fabula 2016, ki bo med 27. februarjem in 7. marcem potekal v Ljubljani. GD

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.