Ko je tema, prižgi luč

Kultura
, posodobljeno:

Na prvem večeru letošnjega Kopergrounda so se, kot je ugotovil Marko Brecelj, nebesna telesa držala programa; zmračilo se je ob času.

Franci Blašković:  “Krvoločna zver in največja 
nesreča, ki je doletela človeštvo in ga bo tudi  
uničila, je kapitalizem.”
Franci Blašković: “Krvoločna zver in največja nesreča, ki je doletela človeštvo in ga bo tudi uničila, je kapitalizem.”Maksimiljana Ipavec

KOPER > In prav mrak, v katerega kot družba tonemo, v njem tavamo in se izgubljamo, je že od leta 2005 razlog, da koprsko Društvo prijateljev zmernega napredka (DPZN) “prižiga luč” in pripravlja “sunek kulture nesprijaznjenosti z družbeno danostjo”. 12. Koperground je osti našpičil predsinočnjim v atriju Televizije Koper, ki je, kakor kaže, še edini javni zavod v mestu, kjer so DPZN-jevci s svojim programom zaželeni.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.