Lažje je zanetiti vojno, kakor pa se opravičiti

Kultura
, posodobljeno:

Pri Mladinski knjigi so izdali mladinski roman Zvezde vabijo, ki je Mihi Mazziniju prinesel hišno nagrado modra ptica. Urednica knjige in predsednica letošnje žirije za nagrado Alenka Veler je na včerajšnji predstavitvi v ljubljanski knjigarni Konzorcij povedala, da je Mazzini napisal komunikativen, berljiv in ravno prav obsežen roman za mlade bralce. Mazzini si želi, da bi zgodba imela učinek tobogana.

Miha Mazzini z novim mladinskim romanom bralce vabi na   
kratkočasen tobogan.
Miha Mazzini z novim mladinskim romanom bralce vabi na kratkočasen tobogan. Saša Kovačič

LJUBLJANA > Roman Zvezde vabijo, je povedala Alenka Veler, vključuje vse elemente, ki delajo dober mladinski roman - dovolj čustvenega naboja, akcije, malček srhljivosti, ne sme pa manjkati niti humor.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.