Rokenrol od molka do krika
Puljsko areno sta v dveh večerih z ostrimi rifi in zimzelenimi refreni dobrega starega rocka preplavili kultni angleški glasbeni instituciji, ki sta svetu dali nepregledno vrsto neumrljivih klasik: v petek mojstri poskočnega boogie rocka in triakordnih uspešnic Status Quo, v soboto pa še Robert Plant, svojčas pevec legendarnih Led Zeppelin, ki so s surovim prepletanjem bluesa in rocka neizmerno vplivali na hard rock in heavy metal.
PULJ > Mojstri so se po naših krajih že potepali, še dobro pomnimo: Status Quo so pred dvanajstimi leti navdušili na izolskem stadionu, v paketu s Cheap Trick in Deep Purple, Robert Plant pa pred devetimi leti na Titovem trgu v Kopru.
Kdor si je mojstre tokrat privoščil še v areni, bo lahko pričal: bila sta vroča koncerta! Tudi čisto dobesedno, saj je znoj curkoma lil z nastopajočih.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.