Vrhunec sezone in začetek sodelovanja

Kultura
, posodobljeno:

Na oder Kina Šiška nocoj prihaja Mario Biondi. Svetovno znani pevec, za katerega pravijo, da je italijanski Barry White, bo nastopil z Big Bandom RTV Slovenija, ki ga bo vodil Patrik Greblo. “Zagotovo je to vrhunec naše letošnje sezone in zares se veselimo tega koncerta, saj upamo, da bo to začetek dolgoročnejšega sodelovanja,” pravi primorski dirigent.

Mario Biondi velja za enega najboljših soul interpretov.
Mario Biondi velja za enega najboljših soul interpretov.

LJUBLJANA > 45-letni Mario Biondi ta hip velja za enega najboljših soul pevcev. Prav globok, topel in zapeljiv glas mu je prinesel sloves “italijanskega Barryja Whitea”.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.