V babilonskem stolpu
Kulturniki in znanstveniki, ki protestirajo, vedno izpadejo nekoliko smešno. Kot da bi jim bili preveliki čevlji ali pretesni suknjiči. V soočenju z ulico prepogosto začnejo jecljati ali se zapletati v svoje lastne besede. Ne zato, ker ne bi znali jezika ulice ali ker ulica ne bi znala jezika razuma. Temveč preprosto zato, ker pisateljev, urednikov, fizikov, kemikov, slikarjev in inženirjev nihče več nima potrpljenja poslušati.
Če je v ozadju vsega, kar se hudega in čudnega dogaja na tem svetu, res očem nevidna skupina pohlepnih in obsedenih ljudi, ki želijo prevzeti globalni nadzor, potem sta vsesplošna ljudska površnost in nepozornost njihov daleč največji dosežek.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.