Sem res srečna?
Še en majski teden je za nami. Sicer so pri nas na celini skoraj zimske razmere in ves teden sem pridno metala drva v peč - ja, zeblo me je in sem kurila. Tudi vrta še nisem zasadila. Malo zato, ker imam te dni precej dela, malo pa zato, ker čakam, kaj bodo dali od sebe tisti trije fantje Pankracij, Servacij in Bonifacij ter njihova prijateljica Zofka.
Zato ta mraz pridno izkoristim za pisanje. Ravno danes, ko sem se odločala, kaj bi izbrala za naše druženje, je prispela zanimiva pošta. Gospa je poročena več kot dvajset let. Srečno, kot je napisala. Ima dve hčeri, obe najstnici proti dvajsetim. Pravi, da so vse tri ženske pri hiši zelo pridne, zelo delovne, ampak za moža vseeno ni nič dovolj dobro! Pravi, da mora biti vse po njegovem, da se razburi, če ni in da se ga punci kar malo izogibata.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.