Čista “štiripasovnica”? Če bog da ...
Župan Milan Turk je že nekajkrat omenil, da bi bilo dobrodošlo dvopasovno kolesarsko pot med Šempetrom in Novo Gorico, na kateri je kdaj že gneča, razširiti, narediti štiripasovnico.
NOVA GORICA, ŠEMPETER > Milan Turk pravzaprav razmišlja o še eni stezi poleg zdajšnje ter ločitvi na tisto za kolesa in ono za pešce. Na ozemlju šempetrske občine, torej na kraku med bolnišnico in salonom Fortuna, je dovolj prostora za ta namen. Del poti od Rožne Doline do Nove Gorice pa bi bilo težje dograditi, saj je ves urejen tik ob železniški progi in meji z Italijo.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.