Draga polomija novogoriške občine
Ob prebiranju poročila novogoriških občinskih nadzornikov o gradnji pločnika v dornberškem zaselku Draga se zazdi, da je pri tem projektu čisto vse šlo narobe. Po 13 letih še vedno ni dokončan. Kar nekaj mestnih svetnikov se je pomenljivo vprašalo, kaj se dogaja šele pri naložbah, ki se jih občina loti ad hoc.
DRAGA, NOVA GORICA > Da bo osrednji del Dornberka in Drago povezoval pločnik vzdolž državne ceste, ki naj bi med drugim rešil neurejeno prečkanje železniške proge med tema deloma vasi, so na občini v Novi Gorici sklenili že leta 2004. Toda še danes projekt ni izveden v celoti, saj manjka ključni del: prečkanje proge. In če strnemo ugotovitve nadzornega odbora, ki se je zakopal v obsežno dokumentacijo ter preverjal, kaj se je dogajalo, se odgovorni naložbe skoraj ne bi mogli lotiti slabše, kot so se je.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.