Glas piščali kliče k sodelovanju

Goriška
, posodobljeno:

Tridnevni festival Glas piščali je turistično društvo Reka stkalo iz obilja glasbenih, etnoloških in zabavnih prireditev za promocijo arheološkega najdišča Divje babe. Čeprav ni dočakalo želenega števila obiskovalcev, so s turizmom povezana društva s Cerkljanske sklenila, da bodo podobo Cerkljanske popestrila s tesnejšim sodelovanjem. Za promocijo arheološkega bisera Divje Babe pa bi, po njihovem, morali tesneje stopiti skupaj vsi nosilci razvoja v občini.

Divje babe, arheološko najdišče iz paleolitika, je lani obiskalo 
le tisoč ljudi.
Divje babe, arheološko najdišče iz paleolitika, je lani obiskalo le tisoč ljudi.Saša Dragoš

REKA > Po slabo obiskanih glasbenih in nekoliko bolje etnoloških prireditvah v okviru dobro pripravljenega festivala Glas piščali, je turistično društvo Divje Babe na okroglo mizo o vlogi društev v turističnem razvoju Cerkljanske uspelo pritegniti vsa, ki so dejavna na tem področju. Žal pa ne tudi krovne LTO Laufar. Šest predsednikov je podpisalo sporazum o sodelovanju.

Komu, razen domačinom, je sploh mar za Divje babe?

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.