Izven mesta ali med avtomobili

Goriška
, posodobljeno:

Dopustovanje z avtodomi doma in na tujem v zadnjih letih, po krizi, spet raste. V turistično dobro obiskanih krajih so urejena postajališča za avtodome že nekaj logičnega. Nova Gorica ga še nima.

Turisti, ki se v Novo Gorico pripeljejo z avtodomom, za zdaj 
brezplačno parkirajo in tudi prenočijo na katerem od parkirišč.
Turisti, ki se v Novo Gorico pripeljejo z avtodomom, za zdaj brezplačno parkirajo in tudi prenočijo na katerem od parkirišč. Nace Novak

NOVA GORICA > “Vedno več je turistov, ki potujejo z avtodomi. To niso vedno le tranzitni gostje, ki nič ne trošijo in si sami kuhajo. Imajo primeren standard, da si privoščijo še kaj več,” nam je pred časom omenil bralec, ki tudi sam potuje z avtodomom, po Sloveniji in v tujini, v Novi Gorici pa pogreša urejeno postajališče za avtodome (PZA).

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.