Na gradbišču OŠ Ledine je spet živahno

Goriška
, posodobljeno:

Na gradbišču OŠ Ledine, ki je več kot mesec dni samevalo, je zadnje dni spet živahno od jutra do večera. V notranjosti stavbe delavci že opravljajo zaključna dela. “Bližamo se koncu,” pravijo v družbi Marc, ki je izvajalec del. Šolarji pa se po počitnicah še ne bodo vselili.

Z zaključnimi deli dobivajo nekateri prostori OŠ Ledine že končno podobo
Z zaključnimi deli dobivajo nekateri prostori OŠ Ledine že končno podoboLeo Caharija

NOVA GORICA> “Naši napori v tej končni fazi gradnje gredo predvsem v smer, da so dela kvalitetno in brezhibno izvedena in da investitorju predamo objekt z uporabnim dovoljenjem,” je o ponovni oživitvi del na gradbišču Podružnične osnovne šole Ledine povedal Stane Randl iz družbe Marc. Pojasnil je še, da je bil do sredine oktobra realen rok za zaključek del 1. november, ker se situacija spreminja iz dneva v dan, pa v družbi ugotavljajo, da jim bo to težko uspelo.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.