“Nič več burje. To je pa nobel!”
“Seveda smo veseli, to je bilo res treba narediti. Prej smo bili zunaj na mrazu, soncu, burji, ni bilo fajn. Zdaj bo bolje. Za nas in tudi za kupce,” je ob odprtju prenovljene notranjosti mestne tržnice projekt pohvalila branjevka Marija Ukmar, ki tu že 25 let prodaja sezonsko zelenjavo in sadje. Pridobitev so pohvalile tudi planinske “brangarce”, ki so včasih nosile sadje v Trst, tokrat pa so zavile v Ajdovščino.
AJDOVŠČINA > “To je pa nobel,” je bilo včeraj slišati med ponudniki in obiskovalci ajdovske mestne tržnice, ki so se zbrali ob odprtju njene prenovljene notranjosti s tržnim prostorom in sanitarijami. Prenova je bila že nujna, sodobno urejen in opremljen prostor je prijaznejši tako ponudnikom kot kupcem. V njem je na voljo šest prodajnih mest, dve sta opremljeni s hladilnimi vitrinami, kar bo ob ponudbi sveže sezonske zelenjave in sadja, pekovskih, zeliščnih in medenih izdelkov ter izdelkov za osebno nego, omogočilo tudi ponudbo mlečnih in suhomesnatih dobrot ter drugih prehrambnih izdelkov.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.