Ob kavi bodo postregli še zemljevid
V stavbi ob zdravstvenem domu v Renčah, ki je urejena do tretje gradbene faze, so že pred leti načrtovali kavarno oziroma gostinski objekt. Letos jo nameravajo dodatno urediti in z razpisom najti najemnika. V njej naj bi bila tudi informacijska točka za turiste.
RENČE > Objekt kockaste oblike z uporabno površino približno 45 kvadratnih metrov so pred leti pod delavnim naslovom “kavarna” gradili do tretje gradbene faze, in sicer v sklopu gradnje novega zdravstvenega doma. Stoji za platanami ob novem parkirišču pri zdravstvenem domu, v samem središču Renč.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.