Ob prazniku se bodo letos poklonili Edvardu Rusjanu
Novogoriška občina je ob svojem prazniku, ki ga obeležuje 9. septembra, pripravila več kot sto dogodkov in prireditev. Skupna tema je počastitev uspehov Edvarda Rusjana ob 110. obletnici njegove smrti. V mestu in okolici se bo dogajalo ves september. Ali bodo uspeli vse izvesti, bo odvisno od epidemioloških razmer.
NOVA GORICA > “Kot vsako leto doslej smo pripravili bogat program prireditev, ki se bo odvijal od prvega do zadnjega septembra. Pri pripravi smo se obrnili na vse naše javne zavode, društva, povabili smo tudi posameznike. Odziv je bil zelo dober, tako je nastal program, ki obsega več kot 100 dogodkov in prireditev. Odzvalo se je več kot 70 organizatorjev,” pravi višja svetovalka za protokol na mestni občini Petra Bajec.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.