Obnavljajo hotel Park, na Šentilju pa bodo zgradili novega
Hit, ki je lansko leto sklenil uspešno, bo letos v obogatitev ponudbe vložil 12,5 milijona evrov, od tega bo pet milijonov evrov namenil za igralniško opremo in prav toliko za gradnjo hotela ob casinoju Mond na Šentilju. Prav zdaj prenavlja 46 od 82 sob v hotelu Park v Novi Gorici, na seznamu je še niz drugih prenov.
NOVA GORICA > “Lansko leto lahko jemljemo za prelomno, ker se je tudi destinacija Goriška vrnila k nekdanjim številkam. In kar je še bolj pomembno, trend se je nadaljeval januarja in februarja.” Tudi tako je predsednik uprave Hita Dimitrij Piciga včeraj zadovoljno predstavil lansko poslovanje podjetja z zdaj 1566 zaposlenimi ter načrte za letos. Ti vključujejo za 12,5 milijona evrov naložb.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.