Po dobri sezoni v nove naložbe

Goriška
, posodobljeno:

Po še neuradnih lanskih poslovnih rezultatih naj bi po več letih izgub Hotel Cerkno imel malenkost dobička. Ker gre h koncu tudi zelo dobra sezona na smučarskem centru in je obiskanost decembra odprtih malih term presegla pričakovanja, načrtujejo skorajšnjo prenovo dela zastarelih hotelskih sob.

Letošnja zima je veliko veselja prinesla smučarjem in  upravljavcem smučišč.
Letošnja zima je veliko veselja prinesla smučarjem in upravljavcem smučišč.

CERKNO > Hotel Cerkno je po letih poslovanja z izgubo lani ustvaril nekaj ostanka prihodka. S tem si je oddahnila zlasti lastnica, družba Certa, ki je izgubo pokrivala. Ker je odlična zimska sezona dober obet za tekoče poslovno leto, imajo že pripravljen načrt za obnovo vseh sob v prvem nadstropju hotela.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.