Skupaj bodo tržili dolino Soče
Po letu dni priprav in usklajevanj so na skupni seji občinskih svetov Tolmin, Kobarid in Bovec potrdili odlok o enotnem Zavodu za turizem Dolina Soče. Z njim bodo nadomestili zdajšnji lokalni turistični organizaciji (LTO). Zaživel naj bi spomladi. S povezovanjem je Posočje zgled ostalim destinacijam v Slovenji in sledi trendom v razvitih turističnih državah.
BOVEC > V Posočju pričakujejo, da bodo s skupnim trženjem in povezovanjem pritegnili več gostov, da bodo ponudniki zato lahko bolj uspešno delali in da bodo imeli tudi več možnosti za pridobivanje denarja EU. “Posočje turisti poznajo kot enotno dolino Soče. Skupno trženje je logična nadgradnja. Povezani dajemo pozitiven signal za organiziranje v celotni Sloveniji. Zdaj smo preveč razdrobljeni. LTO Sotočje je edini, ki povezuje vsaj dve občini. Pogledati je treba v Avstrijo in takoj ugotovimo, da gredo trendi v smeri povezovanja,” glavni cilj spremembe izpostavlja direktor LTO Bovec Janko Humar, ki je skupaj z v.d. direktorice LTO Sotočje Matejo Leban od vsega začetka podpiral enotno organizacijo. Tudi ponudniki povezovanje podpirajo.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.