V Bovcu so zmazali prav ves pražen krompir

Goriška
, posodobljeno:

Bovec se je v soboto prelevil v prestolnico praženega krompirja. 23. svetovni festival te jedi so na 50 stojnicah ponujale ekipe iz osmih držav, kar 3000 obiskovalcev pa je lahko izbiralo med 53 različnimi vrstami praženega krompirja. Spražili so ga ogromno, a na koncu ga ni ostalo čisto nič.

Na in daleč okrog 50 stojnic je dišalo.
Na in daleč okrog 50 stojnic je dišalo.

BOVEC > Prapor Društva za priznanje praženega krompirja kot glavne jedi vsako leto zavihra na drugem prizorišču in oznanja, da se tam dogaja svetovni festival praženega krompirja. V soboto je zavihral na letališču v Bovcu, pod budnim očesom članov društva ter občine in turističnega društva Bovec.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.