V Brdih kmalu štiri krožišča?
Briški župan Franc Mužič resno računa, da bo Direkcija RS za infrastrukturo posodabljanju cest po Brdih letos in prihodnje leto namenila približno dva milijona evrov. S tem naj bi več križišč preuredila v krožišča, najprej tisti sredi Dobrovega in pod Drnovkom.
BRDA > Znano je, da naj bi še to poletje, “takoj po prazniku češenj,” kot je večkrat rekel župan Franc Mužič, križišče v središču Dobrovega preurejali v rondo in hkrati Trg 25. maja naredili pešcem prijaznejšega. Ko je svet Občine Brda pred dnevi potrdil rebalans letošnjega proračuna, je naredil še en korak proti temu cilju, saj je potrdil, da bodo v Brdih za letošnjo največjo naložbo prispevali nekaj več kot 308.000 evrov.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.