Varijo pivo z dušo

Goriška
, posodobljeno:

Ekipa Reservoir Dogs je v prostorih nekdanjega Mebla A+A uredila pivovarno, kjer lahko trenutno zvarijo 400.000 litrov piva na leto z možnostjo povečanja zmogljivosti. Poleg sta tudi trgovina s pivom in točilnica. Na dolgi rok ciljajo tudi na preboj v tujino.

 Ker je velikost pivovarne Reservoir Dogs za Slovenijo prevelika, načrtujejo tudi prodajo na tujem.
Ker je velikost pivovarne Reservoir Dogs za Slovenijo prevelika, načrtujejo tudi prodajo na tujem. Nace Novak

NOVA GORICA > Ekipa Reservoir Dogs, ki je z varjenjem piva za hobi začela šele pred štirimi leti, piše zgodbo o uspehu. Potem ko so pivo nekaj let varili v Ajdovščini in se uveljavili po Sloveniji, so prerasli tehnološki okvir in zmogljivosti tamkajšnje pivovarne in se preselili v Novo Gorico, kjer so najeli 800 kvadratnih metrov velike prostore v nekdanji hali Mebla A+A.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.