Čudež v Kozlovičevi ulici

Istra
, posodobljeno:

Tako so stanovalci Kozlovičeve ulice na Markovcu poimenovali jaslice, ki so jih s skupnimi močmi ustvarili na dvorišču pred enim izmed tamkajšnjih stanovanjskih blokov.

Čudež v Kozlovičevi ulici
Adis Sečić

KOPER > Zamisel o skupinski akciji, ki bi povezala sosede, se je lani porodila Petritu Lekaju. Na njegovo pobudo so tako že lani ustvarili jaslice, ki so krasile ulico in ustvarjale praznično vzdušje. Letos so projekt še nadgradili in naredili jaslice še večje in še bolj izdatno okrašene.

“Veliko energije je v ta projekt vložil tudi Jure Tozan in pripomogel k urejanju in nastanku prečudovitih jaslic. Seveda ne smemo pozabiti niti na ostale stanovalce, ki so projekt finančno podprli in omogočili realizacijo.” je poudaril eden izmed sodelujočih pri projektu Adis Sečić, ki je fotografije jaslic na Kozlovičevi ponosno pokazal tudi svojim prijateljem in sledilcem na facebooku.

Čudež v Kozlovičevi ulici
Adis Sečić
Čudež v Kozlovičevi ulici
Adis Sečić