Elite krojijo usodo Luke Koper

Istra
, posodobljeno:

V Klubu upokojenih luških delavcev so z nezadovoljstvom spremljali zadnje dogajanje v Luki Koper. Stavka žerjavistov je bila po njihovem povsem nepotrebna, vodstvo Luke pa ni storilo dovolj, da bi jo preprečilo.

Člani kluba upokojenih delavcev  Luke Koper (z leve): Kristl Štumpfel, Roman Primožič, Anton Sagadin, Pavle Marc, Lucijan Tomišič in Viktor Udovič
Člani kluba upokojenih delavcev Luke Koper (z leve): Kristl Štumpfel, Roman Primožič, Anton Sagadin, Pavle Marc, Lucijan Tomišič in Viktor Udovič

KOPER > Od uprave, nadzornikov in države zato zahtevajo, naj vendarle opravljajo svoje delo in Luki Koper povrnejo dobro ime.

Stavka v Luki Koper je resda že končana in delo v našem edinem pristanišču se je kaj hitro vrnilo v ustaljene tirnice, a v Klubu upokojenih delavcev Luke Koper, ki ima 380 članov, ne morejo biti tiho.

PETRA VIDRIH

Kaj pravijo luški upokojenci, preberite v sredini tiskani izdaji Primorskih novic.