Glasne Katrine ni utišal noben ukrep
Inšpektor uprave za pomorstvo je včeraj opravil inšpekcijski pregled na kontejnerski ladji Katrina, ki z glasnimi motorji močno moti Koprčane predvsem ponoči. “Odzvali smo se na pobudo Luke Koper in pritožbe občanov,” je povedal direktor uprave za pomorstvo Jadran Klinec.
KOPER > “Inšpekcijski pregled ni pokazal nepravilnosti. Ta ladja ima tako glasne motorje,” je povedal Jadran Klinec. “Zakonske podlage za kakšno ukrepanje ni, saj ne pri nas ne na mednarodni ravni ni zakonodaje, ki bi urejala področje hrupa ladij,” pravi Klinec.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.