Glem čaka na vsebino in turiste

Istra
, posodobljeno:

Potem ko je koprska občina februarja na dražbi kupila obnovljen obrambni stolp v Glemu in zanj odštela 551.000 evrov, se zdaj marsikdo sprašuje, kdaj bo ta postal “protokolarno-turistični cilj zaledja”, kot je nujnost nepremičninskega posla takrat utemeljeval koprski župan Boris Popovič. Če gre verjeti napovedim iz koprske občinske uprave, naj bi utrdba z novo vsebino zaživela predvidoma v drugi polovici prihodnjega leta.

Študija, ki jo pripravlja koprski ZRS, bo pokazala, kakšne 
vsebine in dejavnosti bi kazalo  razvijati v utrdbi na Glemu.
Študija, ki jo pripravlja koprski ZRS, bo pokazala, kakšne vsebine in dejavnosti bi kazalo razvijati v utrdbi na Glemu. Nataša Hlaj

GLEM > Izdelavo projektne naloge z načrtom upravljanja in trženja objekta s seznamom vsebin, ki bi jih kazalo razvijati na Glemu, je koprska občina zaupala Znanstveno-raziskovalnemu središču Koper (ZRS). “Delovna skupina bo gradivo občini predala do konca meseca,” pravi Tilen Glavina iz ZRS.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.