Kidričevo ulico so zaprli za motoriste, eno od ovir pa so že odstranili

Istra
, posodobljeno:

Še včeraj so opravljali meritve, kje bodo nameščene zapornice v Kopru, danes zjutraj pa so delavci Marjetice postavili že prvo, in sicer na Kidričevi ulici blizu nekdanjega vrtca, ki naj bi preprečevala prehod motoristom. A ovira je kmalu izginila, luknje v tleh pa so zapolnili. So pa postavili ovire na zgornjem koncu Kidričeve ulice.

Kidričevo ulico so zaprli za motoriste, eno od ovir pa so že odstranili
Denis Sabadin

KOPER > Na občinskem spletnem portalu ekoper.si sicer napovedujejo, da bo teh zapor še mnogo.

Na facebook profilu koprskega komunalnega podjetja Marjetica piše, da so ovire načrtovane še na Kačji in Dimnikarski ulici, na treh lokacijah Pristaniške ulice, v Župančičevi ulici, Ulici pri velikih vratih in Mudinih vratih.

Zapornice, ki jih postavljajo, so podobne tistim, ki so že postavljene na Semedelski promenadi. Na ekoper.si sicer piše, da bodo postavljene ovire zagotavljale nemoten prehod otroških vozičkov, koles in invalidskih vozičkov.

Spletno uredništvo

... in čez nekaj ur.
... in čez nekaj ur.Denis Sabadin
Ovira danes dopoldne ...
Ovira danes dopoldne ...Zdravko Primožič/Fpa
Oviro so postavili danes zjutraj.
Oviro so postavili danes zjutraj.Vir: Ekoper.Si
Kidričevo ulico so zaprli za motoriste, eno od ovir pa so že odstranili
Zdravko Primožič/Fpa
Kidričevo ulico so zaprli za motoriste, eno od ovir pa so že odstranili
Zdravko Primožič/Fpa
Oviro so postavili tudi   na zgornjem koncu Kidričeve ulice.
Oviro so postavili tudi na zgornjem koncu Kidričeve ulice.Zdravko Primožič/Fpa