Kako poletje preživlja Irena Fonda?

Istra
, posodobljeno:

Irena Fonda je zrasla ob in v morju, njihova družinska ribogojnica na Seči je njen drugi dom. In vrata gostoljubno odpira vsem, ki jih zanima morski svet, pa tudi ribje kuharske delavnice.

Irena Fonda v družinski ribogojnici na Seči
Irena Fonda v družinski ribogojnici na SečiJaka Jeraša

Kako preživljate letošnje, že drugo koronsko poletje?

“Zelo delavno. Prejšnji teden smo prejeli nove ribje mladice, ki se jim je treba še posebej posvetiti. Z veseljem se ukvarjam tudi s pripravo zanimivih novosti, kot je naš novi degustacijski prostor, v katerem bomo imeli kuharske delavnice za manjše skupine, pripravljamo se na snemanje virtualnih ogledov in še marsikaj. Kljub koronskim časom imamo v ribogojnici veliko obiskovalcev. Gre predvsem za individualne obiske posameznikov in družin, pa tudi manjših skupin iz Slovenije, Avstrije, Italije in Nemčije. To je časovno boj zahtevno, po drugi strani pa zelo lepo, saj se vsakemu posvetimo veliko bolj osebno.”

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.