Krajane Koštabone je zmotilo odlaganje gradbenega materiala na kmetijskih zemljiščih
“Kako lahko nastaja odlagališče gradbenega materiala na kmetijskem zemljišču v vasi Koštabona, ki je pod zaščito Zavoda za varstvo kulturne dediščine in sodi med spomenike, in kdo je vse to dovolil?” se sprašujejo Koštabonci ob pogledu na odlagališča gradbenih odpadkov na kmetijskih zemljiščih v zgodovinsko pomembni vasici Koštabona.
KOŠTABONA > V pismu, ki so ga poslali v naše uredništvo, še pišejo, da tovornjaki že mesece odlagajo gradbeni material na začetku vasi, na kmetijskem zemljišču, ki je sicer v zasebni lasti, ter tudi na kmetijskem zemljišču tik pred vasjo, ki je v upravljanju Sklada kmetijskih zemljišč in gozdov Republike Slovenije.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.