Makadamsko parkirišče v Livadah je postalo gradbišče
V minulih dneh je bilo skoraj nemogoče priti do OŠ, vrtca ali športne dvorane Livade - vsaj z makadamskega parkirišča ob Cesti A in bližnje Driolijeve ulice. Oba dostopa so zavzeli gradbinci, enega Strabagovi, drugega delavci sežanskega podjetja Ivagrad. A ti bodo z deli v ulici kmalu končali, medtem ko se bodo Strabagovi delavci lotili gradnje, ki bo trajala kar 15 mesecev.
IZOLA > Sežansko podjetje bo obnovilo fasado enega od blokov. Kot nam je včeraj povedal prokurist Andrej Šimetič, dostop ovirajo le, ko raztovarjajo material. Ker so ga doslej pripeljali že dobršen del, s tovornjaki kmalu ne bodo več vozili v ulico.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.