Miodrag Kostić: “Lahko kupimo dva do tri hotele na leto”
Miodrag Kostić, predsednik uprave MK Group iz Srbije, kot novi solastnik Aerodroma Portorož napoveduje tako ponovno vzpostavitev letalske linije Beograd - Portorož kot tudi uvajanje večjega števila drugih letalskih linij, ki bodo “pozicionirale Portorož kot vodilni turistični center v regiji”. V lasti ima tudi hotel Kempinski Palace, zanimajo pa ga še marina in drugi portoroški hoteli.
> Potem ko ste predlani kupili portoroški hotel Kempinski Palace, ste napovedali nadaljnja vlaganja v portoroški turistični sektor. Nedavno ste kupili 30-odstotni delež v Aerodromu Portorož, kateri so vaši naslednji koraki?
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.